יצא לנו העונג לקחת חלק בפעילות מקסימה שהתרחשה במשרד החינוך, ורצינו לשתף אתכם בחוויה שלנו.

משרד החינוך מפעיל תוכניות ופעילויות רבות אשר מכשירות את התלמידים לעמוד מול קהל, לנהל שיח, לדבר ולהציג מסרים בצורה ברורה לאחר. תוכניות אילו פועלות במגוון רב של בתי ספר.

דיבור בציבורלפני כחודש וחצי משרד החינוך הפיקו כנסו וירטואלי ראשון בנושא של דיבור בציבור. בכנס הוירטואלי הופעלו 3 אולפנים אשר בכל אחד הציגו פעילויות אחרות שנעשו בנושא. במהלך הכנס המשתתפים שאלו שאלות והעלו נושאים לדיון באמצעות שיח שהתקיים בפייסבוק. לצורך הכנס הקימו אתר ייעודי שאליו ניתן גם עכשיו ולצפות בהרצאות המרתקות ולקרוא על תכנים רבים נוספים.

אך זה עוד לא הכל, חודש לפני האירוע כבר התחילו לעורר את הנושא לדיון במדיה הדיגיטלית בקבוצת פייסבוק ייעודית לעניין https://www.facebook.com/ShowTell.Edu/.

כחלק מהרצון לייצר עניין ומודעות לנושא שמנו דגש בקבוצת הפייסבוק על דיבור בציבור בהקשר הדיגיטלי, כלמור איך ניתן להפיץ את המסרים שלנו בכלים דיגיטליים שונים. נכתבו מספר כתבות ייעודיות לנושא אשר עסקו בדוגמאות,תיאורה, וכלים שבאמצעותם ניתן לעושת "דיבור בציבור דיגיטלי" אשר מביאה בסופו של דבר ערך לארגון.

הנה הכתבות שכתבנו לעניין:

זה היה פשוט חודש מרגש, עשרות שאלות ותגובות נשאלו בנושא בקבוצת הפייסבוק בחודש שלפני האירוע, אלפי אנשים נכנסו הסתכלו, קראו וחלקם הגיבו. קבוצת הפייסבוק הייתה המקום בו התרחשו האירועים הדינאמיים וניתן מענה מיידי לכל נושא שעלה. בין השאר אנשים שונים סיפרו מהניסיון שלהם על בתי ספר, תוכניות, פעילויות ואתרים מעניינים שכדאי לאחרים לעיין בהם.

באירוע עצמו השתתפו אלפי אנשים, הקשיבו, הגיבו (מזל שיש תקלות טכניות לפעמים כי אז אנשים הכי פעילים 🙂 )

הייתה פשוט חוויה מעשירה!

האם תרצו לנוסת גם משהו כזה אצלכם?

 

הפוסט דיבור בציבור במדיה הדיגיטלית הופיע ראשון בSAVE the Social Knowledge

כתיבת תגובה